Головна Матеріали газети Буде врожай – буде життя!

Буде врожай – буде життя!

Автор: alena

Незламні, нескорені та непереможні. Це про кожного з вас, українці. Про вас, мужні жителі рідних сіл. Тільки вам не забракло сили та дужу у ці буремні часи триматися самим і тримати на своїх плечах майбутнє всієї країни. Буде врожай – буде життя. Будуть нові можливості та сподівання. І перемога буде за Україною!

Війна ненадовго стала перешкодою для «Рідного села». Ми повернулись! Повернулись з новими силами і наснагою. З новими сторінками, рубриками та статтями. За цей час наші журналісти та автори познайомились з багатьма експертами, досвідченими городниками, садівниками і квітникарями. Всі вони залюбки відкриють вам свої секрети. Поділяться досвідом і навчать новому.

Редакція «Рідного села» докладе всіх зусиль, аби ви отримували улюблену газету як колись – двічі на місяць. Ми завжди розповідатимемо вам про найактуальніші новини, важливі рішення та зміни в житті українців.

Щиро віримо у те, що тільки разом ми можемо всі біди побороти і ворога здолати. В єднанні наша сила. У взаємодопомозі наша міць.

Українці – мудра нація. Терплячі та вдячні люди. А ще українці неймовірно працьовиті. Це якості, якими варто пишатися. Однак у людей недобрих вони викликають тільки люту заздрість та жадобу.

Перший випуск газети після початку війни вийшов 10 червня, і вже 15 червня вийде наступний! Тож працюймо на заздрість воріженькам. Дякуємо побратимам і друзям. Цінуємо рідних, бережемо коханих і ніколи не опускаємо руки! Ми ж бо українці!

Редакція газети “Рідне село Україна”

Прередплатити газету зручно на сайті Укрпошти за посиланням.

№5 (246) – 10 (251) 10 Червня, 2022

Читайте також