Головна Новини Названо найефективніших депутатів аграрного сектору

Названо найефективніших депутатів аграрного сектору

Автор: admin

Політолог Валентин Гладких назвав п’ятьох найпомітніших у складі ВР 9-го скликання депутатів-аграріїв. Про це повідомляє Валентин Гладких у facebook.

Отже, його рейтинг виглядає так:

1. Дмитро Соломчук

У 2006 став засновником компанії «Агро-Центр», що займається виробництвом та продажем запчастин до сільськогосподарської техніки. У парламенті працює над розвитком фермерства на селі, в тому числі через інструменти державної підтримки. Виступає за збільшення частки українських продуктів на полицях. Наголошує на необхідності широкої аграрної реформи.

2. Микола Сольський

Голова комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики. Співзасновник ТОВ “Український Аграрний Холдинг” з земельним банком 51 тис. га. Ініціював прийняття земельного закону, заміну ліцензування пального для аграріїв на декларування. Автор більшості законопроєктів, направлених на впорядкування суперечливих питань по ринку землі.

3. Олег Кулініч

Голова депутатської групи «Довіра». Засновник СТОВ «Октан». Автор та співавтор законів про дерегуляцію в агропромисловій сфері, низки законів, направлених на підтримку фермерства, гармонізацію українського законодавства з законодавством ЄС, безпеку та якість харчової продукції.

4. Сергій Лабазюк

Голова партії “Поруч”. Заснував ТОВ «Аграрна компанія 2004». Почесний президент Групи компаній Vitagro. Автор законів про сільськогосподарську кооперацію, про приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС та ін.

5. Артем Нагаєвський

Голова підкомітету з питань земельних відносин. Голова правління ПАТ АТП 13058. Спеціалізується на макроекономічних дослідженнях і стратегічному прогнозуванні. Співавтор законопроєкту про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування ПДВ операцій із вивезення за межі митної території України олійних культур.

“Ці політики максимально зацікавлені у реформуванні та розвитку аграрного сектору, бо це відповідає їхнім інтересам. Довіра українців до земельної реформи підвищується. Укладено понад 83 тисячі угод в межах ринку землі і цей показник зростає. У планах влади до 2030 року зробити агросектор основою економічного сталого розвитку держави. Зрештою, агросектор є важливою складовою економіки країни – майже половину нашого експорту становить продовольство й агропродукція. І, безумовно, законодавче поле цієї сфери потребує постійного вдосконалення. На цьому шляху чимало ініціатив депутатів-аграріїв уже втілено і чимало анонсовано. Тож слідкуємо далі”, – коментує Валентин Гладких.

Читайте також: В Україні проведуть вебінар для керівників громад щодо Закону № 5600.

Читайте також