Головна Новини Україна може отримати дешеві добрива з Туреччини. Але є нюанси

Україна може отримати дешеві добрива з Туреччини. Але є нюанси

Автор: admin

В українських аграріїв може бути доступ до дешевих турецьких добрив, зокрема азотної групи. Проте їх частка на українському ринку буде незначною. Про це розповів директор інформаційно-аналітичної агенції «Маркер» Сергій Пісоцький у матеріалі «Без зайвих ілюзій. Що принесе ЗВТ між Україною і Туреччиною?» на Latifundust.com.

Турецька промисловість поки що не може похизуватися тим, що потужності з виробництва цих добрив суттєво перевищують внутрішній попит, каже експерт. Цього сезону турецька влада навіть у ручному режимі обмежувала експорт, щоб забезпечити внутрішній ринок необхідним обсягом добрив.

«Можна очікувати, що після ратифікації угоди національним парламентом частка турецьких добрив на вітчизняному ринку дещо зросте. Але говорити про турецький напрямок поставок як серйозну альтернативу існуючим напрямкам на українському ринку мінеральних добрив — не доводиться», — висловив думку Сергій Пісоцький.

За даними агенції «Маркер», останні 2 роки частка турецьких добрив на українському ринку була невеликою. Найбільше — у сегментах вапняно-аміачної селітри та азотно-фосфорних добрив.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.

Читайте також