Головна Земля У Держгеокадастрі немає грошей на оцифровку земельного фонду

У Держгеокадастрі немає грошей на оцифровку земельного фонду

Автор: admin

Вартість оцифровування фонду землеустрою та оцінки земель архівів попередньо оцінюється у 200,5 млн грн і на 2022 рік коштів на ці видатки в держбюджеті немає, повідомляє land.gov.ua.

«За повідомленням Держгеокадастру, на сьогодні впроваджується оцифровування матеріалів Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель. Чинне законодавство передбачає переведення матеріалів фонду землеустрою та оцінки земель в електронну форму та передачу їх із районів до обласних управлінь Держгеокадастру. Це дозволить оперативно використовувати їх органами Держгеокадастру та державними реєстраторами», — ідеться у повідомленні.

До Держгеокадастру звертаються громади та органи місцевого самоврядування з проханням залишити архіви у розпорядженні районів.

Враховуючи обставини, що склалися із фінансуванням оцифровування документів, громади за наявності вільних коштів у бюджеті мають змогу самостійно оцифрувати матеріали фонду землеустрою, залишивши собі електронні копії архівів для власного користування та надання якісних адміністративних послуг», — повідомили в Мінагрополітики. Додається, що оцифрування однієї одиниці документації коштує в середньому 24,45 грн.

Перелік документації із землеустрою й оцінки земель розміщено за посиланням.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.

Читайте також