Головна Новини Українська олія з насіння кавуна перемогла на виставці в Дубаї

Українська олія з насіння кавуна перемогла на виставці в Дубаї

Автор: admin

«Асоціація виробників херсонського кавуна» стала кращою в номінації «Найінноваційніший органічний продукт» на міжнародній виставці Gulfood 2022, яка проходить в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє проєкт International Trade Centre Ukraine на своїй сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

«Херсонські підприємці презентували унікальний продукт — капсульовану олію з насіння кавуна. Це новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що капсульована олія з кавуна може використовуватись як десерт або компонент у різних кондитерських виробах для діабетиків. Розробка капсульованої олії почалася восени 2021 року.

«Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%) і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом із ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення», — розповів менеджер асоціації з просування української продукції на зовнішні ринки Валерій Федоренко.

Він зазначив, що планується створення лінійки подібних продуктів із різними смаками, до складу яких вноситимуться спеціально підібрані натуральні добавки рослинного походження.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.

Читайте також