Головна Новини Väderstad презентує нову мінісівалку BioDrill 500 для сівалок точного висіву Tempo L

Väderstad презентує нову мінісівалку BioDrill 500 для сівалок точного висіву Tempo L

Автор: admin

Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, виводить на ринок новий варіант мінісівалки для сівалок моделей Tempo L 12-24. Нова BioDrill 500 має пневматичну систему розподілу для точного внесення стартових добрив, гранул або пестицидів. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Назва мінісівалки BioDrill 500 походить від її 500-літрового бункера великої місткості, який розташовується перед бункером сівалки на рамі. Потужний вентилятор з гідроприводом, який знаходиться в передній частині BioDrill 500 переміщує мікрогранулят з бункера до розподільних головок у задній частині висівних секцій Tempo L. Добре відома система дозування Fenix III з електроприводами дозволяє здійснювати внесення мікрогранул з нормою 2-50 кг/га за робочої швидкості 7,5-15 км/год, а також по-секційне керування за допомогою ISOBUS та навігації трактора двох секцій.

“На кожному крилі сівалки Tempo L є одна розподільна головка, яка розподіляє мікрогранулят до кожної висівної секції та транспортує його до сошника. Наявність двох розподільних головок у поєднанні з двома дозувальними пристроями Fenix III також означає, що ми маємо можливість відключити розподіл на одній стороні за допомогою контролю завдання Task Control”,- каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент з продажу та маркетингу в компанії Väderstad.

Щоб можна було вносити різні норми мікрогрануляту,  дозувальний пристрій Fenix III з електроприводом має змінні котушки, які ви можете легко змінювати залежно від того, яким нормам і видам мікрогранул ви віддаєте перевагу.

Мінісівалка BioDrill 500 працює в поєднанні з висівними секціями сівалок точного висіву Tempo L і буде доступна до замовлення з 1 червня 2022 року.

Читайте також