Головна Інтерв'ю Вікторія Зубрейчук: Заздрю тим, у кого є бабуся, їм є до кого їхати

Вікторія Зубрейчук: Заздрю тим, у кого є бабуся, їм є до кого їхати

Автор: admin

Вікторія Зубрейчук, ведуча «Радіо П’ятниця», екс-ведуча програми на СТБ «Все буде добре» та фіналістка програми на каналі 1+1 «Від пацанки до панянки», про життя в селі знає не з чуток. Дитинство провела в бабусі Марії в Київській області. Батьки дівчинки працювали на авіазаводі Антонова і мали часті нічні зміни. Щоб дитина була під наглядом, відвозили до бабусі. У неї, окрім городу, були й корова, коза, птиця. Із каченятами майбутня телезірка гралася в лікаря. Носила їх у пазусі й годувала зі шприца. До роботи бабуся ніколи не змушувала.

– Моя бабуся Маня – то янгол охоронець, вона вже померла. Дуже заздрю людям, у кого вони є. Їм є до кого їхати. Там завжди накриті столи, ароматні пироги й парне молоко. Любила пити його з пінкою. Коли психологи питають, де моє найзатишніше місце на планеті, то це не море. А сільська хатинка в снігу, з димаря якої йде дим. У сінях пахне сушеними травами, – пригадує Вікторія Зубрейчук.

Кіз боїться ще з дитинства через їхні роги. На зйомках реклами програми підтримки підприємництва «Будуй своє» потрібно було працювати в кадрі з козою. Грала роль фермерші, яка прийшла з нею в банк, щоб отримати кредит на виготовлення сиру.

– Коза не розуміла, куди йти. Весь час її тягали за роги. Для кадру треба було покласти її голову на стіл, але вона впиралася ногами. Для приманювання годувала печивом, – розповідає радіозірка.
Хатніх тварин не заводить, бо живе в однокімнатній квартирі. Тим більше, часто по кілька днів не буває вдома.

– У 13 років мала рудого пса породи боксер. Тварині було чотири роки, коли вона захворіла. Понесла у ветлікарню на руках за кілька кварталів. Так ридала, що дороги не бачила, молилася, щоб вона не померла. Поки робили їй операцію, я ковтала корвалол. Тепер не можу чути про людей, які мучать тварин, я б їх вивозила на площі й там привселюдно розстрілювала б, – говорить Вікторія Зубрейчук.
Собака тоді видужав. Помер через кілька років від старості.

– До котів ставлюся байдуже. Єдиний кіт, якого б я завела, це лисий сфінкс, їх ще називають інопланетяни. Вони інші, божевільні, незрозумілі, як я. Одні їх ненавидять, інші ж люблять. Але в будь-якому разі нікого не залишають байдужими, – продовжує ведуча.

Вирощує кімнатні рослини, більшість з яких подарували. Любить непримхливі.

– Я не з тих людей, які можуть проростити дерево із залежаної кісточки лимона. Люблю орхідеї, як і моя мама. Одними з останніх мені подарували колеги з каналу на День народження, – уточнює Вікторія Зубрейчук. – Ведучий програми «Говорить Україна» Олексій Суханов подарував мені спатіфілум, який ще в народі називають жіноче щастя. Оскільки я незаміжня, то вручав зі словами: «Бажаю щастя, здоров’я, кохання та хорошого чоловіка». Вважається, що ця кімнатна рослина цьому сприяє.

Має грошове дерево і вірить, як воно ростиме, так поступово й збільшуватиметься її достаток. За прикметою, його має подарувати той, хто щиро бажає вашого збагачення. Ведучій його подарувала косметолог. Пальму драцена подарувала однокурсниця, яка працює в ботанічному саду. Поступово Вікторія Зубрейчук мріє облаштувати в квартирі оранжерею, щоб удома відпочивати, наче на природі.

– Якщо маю зробити вибір – піти в ресторан чи на природу, то завжди виберу природу. Мій дідусь був лісником і тато з дитинства був привчений до лісу. Він у мене мисливець, і в нас багато вичинених шкур. Також ловить і в’ялить рибу. Я теж люблю рибалити, але щоб мене туди завезли і дали готову вудку з наживками, – усміхається зірка.

Карина ХОМЕНКО

Читайте також